WhatsApp İletişim Hattı: +90 542 326 87 77

Trend Sultan Güvenilir mi?

Türkiye'nin güvenilir ayakkabı siteleriden biri olan Trend Sultan her geçen gün büyümeye devam ediyor. Firmamız başta Chekich, Knack, Wagoon, Conteyner gibi yerli markalar olmak üzere çeşitli yerli üreticiler ile çalışmaktadır. Trend Sultan kapıda ödeme, internet üzerinden kart ile ödeme ve havale ile ödeme olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği sunmaktadır. Üstelik ürünler şeffaf kargo ile gönderilmekte olup teslim almadan önce şeffaf pencerisinden görüp alma imkanı sunuyor. Erkek ayakkabı modelleri için Trend Sultan'ı takipte kalınız!

 

 

Trend Sultan güvenli mi ?

 

1- Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescilli firma oluşumuz, resmi bir firma oluşumuzun göstergesidir, bunun doğrulamasını Türk Patent ve Marka Kurumu'nun resmi web sitesinden doğruyabilirsiniz. 

 

2- Kapıda ödeme ve şeffaf kargo imkanı sunuyor olmamız güvenilir olduğumuzun bir başka göstergesidir, ürünü teslim alırken şeffaf kargo ile ürünü görüp ardından ürününün ödemesini kargo görevlisine yapabilirsiniz bu sayede ürün size gelene kadar herhangi bir ödeme yapmamış oluyorsunuz. Ürünü görüp ödemesini gerçekleştiriyorsunuz.

 

3- N11, Trendyol, PttAVM gibi pazaryerlerinde yetkili satıcılığımız bulunmaktadır, pazaryerleri üzerinden de bizden %100 güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 

 

  Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından firmamızın marka tescil belgesi.

 

 WhatsApp Destek: 0542 326 87 77 

  E-mail: bilgi@trendsultan.com.tr