WhatsApp İletişim Hattı: +90 542 326 87 77

Hakkımızda

Biz Kimiz 
Sadece erkeklere özel alışveriş sitesi konsepti ile yayın hayatına başlayan Trendsultan.com.tr, 2014 yılından bu yana perakende sektöründe en tarz ve en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Perakende deneyimini Türkiye'nin dört bir yanından alışveriş yapan müşterileri için 2016 yılında İnternet mağazacılığına aktaran ve yenilikler ile kendi tarzını ortaya koyan e-ticaret sitesidir.
 
Müşteri Hizmetleri ve Ekibimiz
Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına şu an 16 kişilik müşteri hizmetleri ekibimiz ile her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Trendsultan.com.tr de her sorununuzun bir çözümü mutlaka var. 
 
Ürünler Hakkında
Sitemiz üzerinde ki tüm ürünler kendi stoklarımız olup, müşterilerimize stoktan teslim sistemi ile çalışmaktayız. Bu da müşterinin alışveriş sonrası tedarikçiden firmaya, firmadan müşteriye olan zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Her sezon en tarz ürünleri sizler için seçen ekibimiz tamamı yerli üreticiler ile çalışmaktadır. 
 
Şeffaf Kargo ve Kapıda Ödeme
Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişleriniz şeffaf kargo ile gönderilmekte olup ürünü teslim almadan önce görebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ile ister Nakit ister Kredi Kartı ile kapıda ödeme ile ürünü teslim alırken ödemesini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 
 
İade ve Değişim
Firmamızdan verilen siparişlerde ürün teslim edildikten itibaren 7 günlük iade ve değişim bulunmaktadır.