WhatsApp İletişim Hattı: +90 542 326 87 77

Trend Sultan XML Bayiliği

 Artık kendi işinizin sahibi olabilmek için büyük sermayelere ihtiyaç duymanıza gerek yok. İnternet imkanlarının değerlendirilmesiyle kısa sürede iş sahibi olunabiliyor. Az bir sermayeyle e-ticaret yapmanın kolay hale gelmesi bu alandaki fırsatların daha çok merak edilmesini sağladı. Merak edilen fırsatlardan birisi de, Trend Sultan markasının sunduğu xml bayilik uygulamasıdır. Kendi e-ticaret sitesi üzerinden ayakkabı satmak isteyenlere veya N11, Trendyol gibi pazaryerlerinde yüksek kar oranları kazanabilecek fırsatla girişimcilerin kendi işlerini kurmaları destekleniyor.

 

Genel Şartlar:

Bayilik tamamen ücretsiz herhangi bir hizmet bedeli vs... talep edilmez.

E-bayi kar marjı %30 ile %60 arasındandır. 

Siparişlerinizin gönderim süresi, ürünlerin kargo adresine göre 1 ila max 3 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir.


Süreç:

XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.

XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra, gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.

XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir. Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, bayi özel sistemimize giriş yaparak %30-%50 arasında değişiken kar marjı ile satın alabilirsiniz.

 

BAŞVURU SÜRECİ:

0542 326 87 77 numaralı XML WhatsApp hattımıza XML bayiliği almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir, XML müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır.

 

 

  XML WhatsApp Destek: 0542 326 87 77